JAK DZIAŁAMY?

Nasze narzędzie

Dysponujemy zaawansowanym systemem marketing automation, który umożliwia prowadzenie wielokanałowej, spersonalizowanej i zautomatyzowanej komunikacji z Twoimi użytkownikami. Komunikacja ta odbywa się w czasie rzeczywistym (on-site, czyli gdy użytkownik przebywa na Twojej stronie) oraz off-site (gdy jest już poza nią).

Stale rozwijamy nasze narzędzie, dostosowując je do Twoich potrzeb oraz wzbogacając o nowe rozwiązania – dlatego np. ostatnio dodaliśmy do niego elementy AI.

Obsługa Klienta

To nasz absolutny wyróżnik na tle konkurencji. W przeciwieństwie do niej nie zostawiamy Cię samego/samej z naszym narzędziem – oferujemy stałe, pełne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy:

12
od przygotowania strategii działań
13
przez wdrożenie, optymalizację
i pełną obsługę narzędzia
14
po raportowanie i systematyczne
proponowanie nowych rozwiązań

Podchodzimy do Twoich potrzeb indywidualnie, jesteśmy responsywni i posiadamy wysokie kompetencje w obszarze marketing automation. Ponadto jesteśmy zgranym zespołem ludzi, którzy uwielbiają ze sobą pracować, a to również wpływa na szybkość i jakość naszych działań!

Wdrożenia

Nie oferujemy rozwiązań pudełkowych – to nie Ty masz się dopasować do naszego narzędzia, ale ono do Ciebie!

Poza elastycznością stawiamy na ciągły rozwój łącząc różne obszary (stronę www, CRM, zewnętrzne narzędzia analityczne, wewnętrzną wyszukiwarkę itd.), co oznacza, że potrafimy wykorzystać w 100% zalety marketing automation. Oferta, z którą do Ciebie przychodzimy, ma realnie wartość premium: jest uszyta na Twoją miarę, zaawansowana technologicznie i połączona z ekspercką obsługą klienta. A do tego w pełni zgodna z RODO.

Potrzebujesz konsultacji? Napisz do nas!
Potrzebujesz konsultacji? Napisz do nas!

Efekty

Wszystkie powyższe elementy sprawiają, że nasza praca przekłada się na zwiększenie współczynników, na których Ci akurat zależy:

20
Retencja
21
Lojalizacja
22
Zwiększenie średniej
wartości koszyka