O NAS

Naszym totemem jest ratel (honey badger) – fascynujący afrykański drapieżnik, który słynie z ogromnej odwagi, inteligencji i hardości. To prawdziwy Rambo świata przyrody:

w Księdze Rekordów Guinessa widnieje jako najbardziej nieustraszone zwierzę na całej kuli ziemskiej! Ratel nie boi się lwów, bawołów, jadowitych węży i pszczół, a nawet ludzi – gruba skóra chroni go przed zębami, rogami, żądłami i ostrzem maczety.

Choć w dążeniu do celu nie używamy kłów i pazurów, to jesteśmy tacy jak ratel – nieustępliwi, sprytni i waleczni. Współpracując z nami masz pewność, że osiągniesz zamierzone wyniki, bo wkładamy w to 100% naszych sił, wiedzy i umiejętności.

Sawanną, na której rządzimy jest marketing automation - jesteśmy tu prawdziwymi ratelami!

Specjalizujemy się w personalizacji i automatyzacji stron internetowych, w ten sposób pomagamy e-commerce’om w osiąganiu większej sprzedaży, efektywniejszej lojalizacji klientów i lepszej komunikacji z użytkownikami.

Jako część Grupy możemy (i widzimy) więcej

Jesteśmy częścią Grupy AdNext i dzięki temu mamy bezpośredni dostęp do unikatowych kompetencji ponad 60 specjalistów z innych dziedzin: performance marketingu, afiliacji, SEM, Google Ads, traffic czy media planning, pracujących w pozostałych spółkach grupy – Mastermind i WeDare. To zapewnia nam szerokie spojrzenie na dostępne możliwości działań oraz integrowanie ich w projektach dla różnorodnych klientów.

adnext
Zespół zarządzający The Ratels
Rafal
Rafał Oracz
CEO
ratel of all ratels
dagmara2
Dagmara Plata-Alf
managing director
boss ratel
kinga
Kinga Grabarczyk
head of client relations
go-to ratel
bartek
Bartek Szafarowski
project manager
expert ratel
michal
Michał Nowicki
product owner
app master ratel
Grzesiu
Grzegorz Reperowicz
marketing automation manager
automation ratel
macius
Maciej Furnal
key account manager
sales ratel
Potrzebujesz konsultacji? Napisz do nas!
Potrzebujesz konsultacji? Napisz do nas!